شرکت Ruan به اتحادیه‌ی بلاکچینی در حوزه‌ی حمل‌و‌نقل پیوست

شرکت «Ruan» به اتحادیه حمل‌ونقل بلاکچینی «BiTA»؛ یک سازمان‌ويژه برای تعیین بهترین شیوه‌ها و استانداردهای بلاکچین در صنعت حمل‌ونقل پیوست. BiTA بزرگترین اتحادیه تجاری مبتنی بلاکچین در جهان است که تقریبا ۵۰۰ عضو آن در بیش از ۲۵ کشور جهان قرار دارند. اعضای BiTA عمدتا از صنایع حمل‌ونقل و لجستیک هستند.

BiTA توسط مدیران با تجربه در حوزه‌های فناوری، حمل‌ونقل و مدیریت زنجیره تامین ایجاد شده است تا یک انجمن برای توسعه استانداردهای بلاکچین و آموزش برای صنعت حمل‌ونقل شکل گرفته باشد. هدف BiTA این است که شرکت‌های پیشرو در صنایع فناوری حمل‌ونقل را در علاقه به توسعه‌ی فناوری بلاکچین با هم متحد سازد.

آرلن استارک، رئیس کارکنان بیتا در این باره گفته است:

«از طرف اتحادیه و اعضای آن، من ورود Ruan  به بیتا را خوشامد می‌گویم. در سال ۲۰۱۹ امیدوارم که شرکت  Ruan  و دیگر اعضای اتحادیه کمک کنند تا پیشرفت قابل توجهی در پیروی از استانداردهای بلاکچین در بازار حمل‌ونقل داشته باشیم.»

فناوری بلاکچین می‌تواند تراکنش‌ها را به صورت دیجیتالی شناسایی و ردیابی کند و در شبکه‌ی توزیع‌شده از رایانه‌ها به اشتراک بگذارد. در زنجیره تامین، بلاکچین شرکت‌کنندگان را قادر می‌سازد تا به طور موثرتر کالاها و حمل‌ونقل‌ها را کنترل و به شیوه‌ای شفاف و یکپارچه کار کنند. همچنین می‌تواند با تهیه‌ی یک سیستم برای تکمیل معاملات، ردیابی حمل‌ونقل و مدیریت ناوگان به ایجاد جریان‌های جدید درآمدی و ارزش برای مشتریان کمک کند.

مدیر شرکت Ruan  گفته است:

«شرکت ما به BiTA ملحق شده است، و ما هیجان زده هستیم که بخشی از این گفتگوها در مورد توسعه استانداردهای بلاکچین در حمل‌ونقل هستیم. این امکان وجود دارد که بلاکچین برای شفافیت، بهره‌وری و کاهش نیازهای حسابرسی در چنین صنعت پیچیده‌ای واقعا مفید باشد.»

مسعود میرزازاده

منبع: www.bita.studio

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *